Standart yataklama, yüksek yataklama ve giyotin yataklama olarak 3 şekilde montajı yapılabilen endüstriyel kapılar hem otomatik hemde manuel çalışma özelliğine sahiptirler.Otomatik çalışma esnasında uzaktan kumanda buton gibi aksesurlarında entegre edilebildiği endüstriyel kapıların en önemli özellikleri uzun ömürlü olmaları ve ısı kayıplarını minimum düzeye indirmeleridir.

Paneller çeşitli renk ve desenlerde olabildiği gibi panellerin üzerine eklenebilen personel geçiş kapıları sayesinde de kayıplar minımum hale getirilir.

Endüstriyel kapılar genellikle ısı yalıtımının istendiği ve orta üst seviye yoğunluk olan fabrika ve depo gibi yapılarda kullanılmaktadırlar.Sıcak daldırma yapılmış galvanizli çelik malzemelerinin arasına poliüretan dolgu koyulmasıyla oluşan sandviç panellerin üst üste koyulmasıyla meydana gelirler.

Buton, kumanda , hareket sensörü gibi aksesuarların entegresi ile çalışabilen endüstriyel kapılar, zincirli motorları sayesinde manuel çalışma  özellikleride bulunmaktadırlar.

Standart yataklama ,yüksek yataklama ve giyotin yataklama olarak 3 şekilde montajı yapılabilen endüstriyel kapılara personel geçiş kapıları da eklenerek kayıplar minumuma indirirler.
fotoselli kapı izmir, otomatik kapı motoru, izmir otomatik kapı fiyatları, fotoselli kapı fiyatları,